O MG - video

Jsme hrdí na dlouhou historii

Od založení Morris Garages v roce 1924 překvapovalo MG svými schopnostmi předbíhat dobu. Vozy této kultovní značky jsou nyní k dispozici nové generaci zájemců. Moderní, atraktivní, elektrifikované, nabité energií a připravené na budoucí výzvy.

 
MG Udržitelná mobilita
 

Udržitelná mobilita

MG nabízí evropským motoristům široký výběr vozů s elektrifikovaným pohonem pro udržitelnou mobilitu. Vozů navržených a vyráběných speciálně pro ně. Stvořených s cílem naplňovat jejich specifické touhy a přání.

 
MG pro všechny
 

Pro všechny

Značka MG zpřístupňuje elektrický pohon všem zájemcům, připraveným přijmout za svůj „elektrický“ životní styl. Představujeme modernizovaný čistý elektromobil MG ZS EV, který nyní nabízí ještě více pohodlí a delší dojezd. Další vhodnou volbou pro každodenní cestování s nízkými emisemi je model MG EHS Plug-in Hybrid. A naše zbrusu nová vlajková loď MARVEL R kombinuje podmanivý design s prvotřídní kvalitou a kultivovaností. Ale to není vše. Modely MG nyní v ještě vyšší míře naplňují potřeby udržitelné mobility. Nejnovější přírůstek MG5 představuje první elektrické kombi světa.

 
MG nabíjení
 

Elektrifikujte svůj život společně s MG!

MG vám pomůže nastartovat váš elektrický život prostřednictvím prvotřídně navržených a technicky vyspělých ekologických modelů, které charakterizuje atraktivní design, praktičnost, bezpečnost a cenová dostupnost.

 
MG pro Evropu
 

V Evropě, pro Evropany

Modely MG navrhujeme pro evropské zákazníky; naše vozy zhmotňují v první řadě udržitelnou, chytrou, praktickou a cenově dostupnou mobilitu. Vznikají v návrhářských centrech MG v Šanghaji ve spolupráci se studiem pokročilého designu v Londýně. Vyrábějí se v Číně a v řadě evropských zemí se již prodávají.

Mateřská společnost MG

Mateřskou společností MG je SAIC Motor (Shanghai Automobile Industry Corporation). SAIC Motor je 7. největší automobilkou světa a taktéž je prvním a současně největším automobilovým koncernem v Číně s ročními prodeji přes 7 milionů vozů. Koncern SAIC Motor zahrnuje automobilové značky jako Morris Garages (MG), Roewe a Maxus, jakož i SAIC Volkswagen, SAIC-GM a další.

Ambasador MG - Marcela Joglová

Značka MG navázala v rámci rozšiřování marketingových a PR aktivit spolupráci s olympioničkou Marcelou Joglovou.

Je pro nás velkou ctí přivítat k nám do MG týmu špičkového sportovce takového formátu. Marcela svojí osobností a neustálou touhou se zlepšovat skvěle odráží filosofii značky MG a jejích aktivit na evropském trhu.

Současně tak jako olympionička a vytrvalostní běžkyně ideálně propojuje svůj zdravý aktivní životní styl s charakterem zákazníků značky MG. Marcelu budeme maximálně podporovat, aby splnila také limit pro olympijské hry do Paříže v roce 2024.

Liverpool FC

MG Motor je oficiálním světovým partnerem FC Liverpool. Partnerská spolupráce mezi světově proslulým fotbalovým týmem z Anglie a automobilovou značkou s britskými kořeny prostupuje na řadu globálních trhů.

Zatímco fotbalový klub z Liverpoolu se přes 130 let pohybuje na výsluní fotbalového světa, pozoruhodná historie MG v prostředí motosportu sahá do roku 1924. Tato oficiální partnerská spolupráce představuje skvělou kombinaci postavenou na nadšení z inspirativní budoucnosti.

Klub Olympique Lyon

Od června 2021 je MG Motor rovněž oficiálním partnerem a dodavatelem vozů pro Olympique Lyon. Proslulý francouzský fotbalový klub, založený v roce 1899, je součástí francouzské 1. ligy. Olympique Lyon se řadí na evropskou špičku a od roku 2016 hraje v Parc Olympique Lyonnais na stadionu s 59 186 místy k sezení. Olympique Lyon je klub mladý srdcem s důrazem na pokrok a trvalou udržitelnost.

Elektrizující dobrodružství přímo před námi

Společnost MG Motor Italy uzavřela partnerskou spolupráci s italským národním basketbalovým týmem.

S hrdostí podporují muže a ženy italského basketbalu právě v důležitém roce národní asociace, která slaví 100 let historie a sportovního nasazení, zatímco MG se připravuje na oslavu stoletého výročí v roce 2024.

Se všemi sportovci sdílíme hodnoty nadšení, zapálení pro věc i nezlomnosti a jsme připraveni společně dosahovat ctižádostivých cílů a dalšího růstu. Nemůžeme se dočkat další hry!